Szkolenia komputerowe

Realizujemy szkolenia komputerowe m.in. z certyfikatem ECDL, ECCC, VCCC (tematyka ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb).

Kursy o tematyce: obsługa kas fiskalnych, sprzedawca, magazynier

Realizujemy kursy z zakresu obsługi kas fiskalnych i urządzeń wspomagających sprzedaż (czytniki kodów kreskowych, wagi), szkolenia sprzedawca, magazynier. Tematyka ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb.

Szkolenia BHP

Organizujemy i realizujemy szkolenia BHP dla firm prywatnych i instytucji. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów ds. BHP i ppoż. Możliwość zorganizowania szkolenia wyjazdowego (ustalenia indywidualne).

Prowadzimy również nadzory BHP w firmach prywatnych i instytucjach.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 603-127-385

NOWOŚĆ !!! Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Organizujemy i realizujemy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach systemu edukacyjnego IFACC International First Aid Certification Centre. Podczas kursu opanujesz czynności ratownicze z zakresu pierwszej pomocy oraz uzyskasz kwalifikacje Międzynarodowego Ratownika Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Najważniejsze jednak jest to, że po tym kursie uzyskasz kwalifikacje i umiejętności do udzielania pierwszej i dodatkowej pomocy wszystkim poszkodowanym.

Ten kurs realizuje najszerszy program edukacyjny dla osób bez wykształcenia medycznego. W wielu krajach (USA, UK, Kanada, itp.), treści programowe niniejszego kursu spełniają wymagania w zakresie 1 stopnia do uzyskania kwalifikacji ratownika (osób zatrudnionych w systemie ratownictwa pożarniczo-medycznego). W Polsce, absolwent tego kursu jest traktowany jako osoba przeszkolona w zakresie udzielania pierwszej i dodatkowej pomocy. Osoba taka może także być wyznaczona do udzielania pierwszej pomocy w miejscu pracy (zgodnie z właściwymi przepisami Kodeksu Pracy RP).

Zapraszamy w szczególności: opiekunów dziecięcych, opiekunów osób starszych, osoby wyjeżdżające za granicę, rodziców małych dzieci, kierowców i wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem umiejętności w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

NOWOŚĆ: - dostępny również kurs pediatryczny, skierowany do pedagogów, opiekunów dziecięcych (żłobki, przedszkola)

Kurs prowadzony jest przez certyfikowaną Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej z uprawnieniami międzynarodowymi FACC.

Copyright by ESKO
Wykonanie: flankerds.com